Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Najgorszy prezydent w historii Polski. Teraz rodzice chorych dzieci będą musieli uzbierać 20% więcej. Jesteście pisowscy idioci dumni ze swojego wyboru????

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

To jest Twoje zdanie, moje zdanie a i pewnie parę osób się z nami zgodzi... Tylko Polski szkoda

0

Zglos komentarz

Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Czy dotyczy to też Jurka Owsiaka? To bylby dopiero numer. Nie dają a zabierają.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Dotyczy dotyczy głównie o Owsiaka chodziło..

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Oczywiście, że dotyczy Owsiaka. Pytanie dlaczego mie dotyczy zbrodniarzy z caritasu, czy oszustów ze szlachetnej paczki?

0

Zglos komentarz

J
Jarcha 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Brawo PIS, wprowadzcie jeszcze podatek na kler - 10% - będzie dobrze.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

A co suweren myślał, że nie można kraść bez końca? Formacja fiku miku okrada kraj, rodaków, czemu mieliby zrobić w tej kwestii wyjątek?

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
3 lata temu

Ludzie, a czego oczekiwaliście po "prezymarionetce"?

0

Zglos komentarz

Reklama