Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No przecież pan Obajtek powiedział, że nie może obniżyć ceny bo to sparaliżowało by kraj ponieważ wszyscy rzucili się do tankowania! Utrzymując wysokie ceny chroni nas przed paraliżem komunikacyjnym. Taki dobry wujek. Był już "Wujek Dobra Rada" a to jest "Wujek Brudna Pała".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki spadek? Przecież na wykresie widać, że największy wzrost! Czyli w całej Europie spada, a w trzech krajach rośnie, najwiecej w PiSdzielczym kaczystanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tabelka z czapki. Miałem okazję tankować 04.04 i 18.04 na tej samej stacji benzynowej na Litwie. 04 - litr E95 kosztował 1,57 euro, a 18 już 1,64 eurasa. Spadek cen o 10,9% ??? Dla niezorientowanych - rafineria w Możejkach należy do Orlenu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@PTD - w grudniu było poniżej 1,5 euro. Dokładnej kwoty nie pamiętam. Minus pewnie masz od swojego wielbiciela ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane