Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A teraz wyobraźmy sobie, że sprawa dotyczyłaby męża Kidawy albo żony Grodzkiego. TVPiS, Siostry Karnowskie i grubas Ssakiewicz dostaliby orgazmu grzmiąc jaki to skandal,czerwony pasek grzałby się od świtu do nocy. A tak to cisza. I to jest obrzydliwe u pisiorów. Banda hipokrytów. Rzygać się chce
A teraz wyobraźmy sobie, że sprawa dotyczyłaby męża Kidawy albo żony Grodzkiego. TVPiS, Siostry Karnowskie i grubas Ssakiewicz dostaliby orgazmu grzmiąc jaki to skandal,czerwony pasek grzałby się od świtu do nocy. A tak to cisza. I to jest obrzydliwe u pisiorów. Banda hipokrytów. Rzygać się chce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suweren widocznie lubi jak formacja fiku miku go ciepłym moczem traktuje. Klaszcze przy tym i
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz tu kilka ,,,,, i ..... Przydadzą ci się do następnego mema, bo nie da się tego bełkotu czytać... Interpunkcja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane