Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie właśnie, tylko nijakim, bo na jakiejś uczelni krzak zrobiony u swojego podwładnego z ministerstwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oglądałem kilka razy. Takiego de**la to ze świecą szukać. Większych bredni dawno nie słyszałem. Co się odezwie to kompromitacja. No ale cóż można wymagać od takiego ciołka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
do ciebie docierały jedynie wytyczne z komitetu więc chyba nikogo to nie dziwi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
swoim merytorycznym i pełnym argumentów komentarzem wyjątkowo potwierdziłeś swoją wyższość nad panem Patrykiem , gratuluję zrobienia z siebie de**la błaźnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oloff pisowski id**to mam przepisywać tutaj brednie, które ten osioł z siebie wysrywa w PE???? Każdy może sobie na YT włączyć wypociny tego głąba i ocenić. Dla mnie jest de**lem i tyle. Dla ciebie może być guru. Bo dla was wyznawców PiS każdy pisior to bohater. Nawet tacy idioci jak Suski czy Kowals...
Oloff pisowski id**to mam przepisywać tutaj brednie, które ten osioł z siebie wysrywa w PE???? Każdy może sobie na YT włączyć wypociny tego głąba i ocenić. Dla mnie jest de**lem i tyle. Dla ciebie może być guru. Bo dla was wyznawców PiS każdy pisior to bohater. Nawet tacy idioci jak Suski czy Kowalski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cóż tode**lowi mogę tylko odpowiedzieć że nic nie zrozumiał i czytaj jw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane