Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Oglądanie TVP to jak słuchanie Hitlerowskich szczekaczek. A wiecie kto pierwszy o zbrodni w Katyniu informował Polaków? Hitlerowskie szczekaczki. Takie same dziadostwo jak wasza zjednoczona prawacka propaganda z TVP. To ze ruscy bili polaków to ma znaczyć ze mamy się zgodzić na zycie pod niemieckim...
Oglądanie TVP to jak słuchanie Hitlerowskich szczekaczek. A wiecie kto pierwszy o zbrodni w Katyniu informował Polaków? Hitlerowskie szczekaczki. Takie same dziadostwo jak wasza zjednoczona prawacka propaganda z TVP. To ze ruscy bili polaków to ma znaczyć ze mamy się zgodzić na zycie pod niemieckim butem? Wtedy tak chcieli powiedzieć. A dziś mówią ze to ze kiedyś bili naszych dziadków to mamy się zgodzić na zycie pod klerem i nowych polskich olidarchów co włqaśnie rosną jak obajtek i wielu innych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane