Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8A gdzie jest najwiecej kapusiów, dawnych towarzyszy PZPR i TW, jak nie w PiSdzielczej mafi. Mają doświadczenie, tam donosili i włazili w tyłek, i tutaj też są to najważniejsze i najbardziej porządane kompetencje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zlodzieje , pijacy , alkoholicy i pe****le- świta kościelna również w wojsku….😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sami promujecie na wiocha ludzi pokroju bolka czy kwacha czy tuska... wielka roznica... "moj komuch i kapus jest lepszy niz twoj komuch i kapus". Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiec...
Sami promujecie na wiocha ludzi pokroju bolka czy kwacha czy tuska... wielka roznica... "moj komuch i kapus jest lepszy niz twoj komuch i kapus". Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za rzadow PO. PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego? W jaki sposob sa gorsi od np PO? To przeciez sam Donald Tusk umorzyl dlug gazpromowi 1.2mld zl (ponad 17 sasinow) kiedy byl u wladzy, a mimo tego mielismy wciaz najdrozszy gaz w europie. Ktokolwiek z z tej "ruskiej" konfederacji wsparl kiedykolwiek az tak Rosje jak donek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ma konfederacja do tego,ze PiS=PO? To wy ich wszedzie widzicie i sami zaczeliscie ten temat mimo,ze nie sa i nie byli nigdy nawet u wladzy. Otworzysz lodowke dzisiaj tam tez pewnie bedzie konfederacja :D.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest roznica miedzy pojedynczym politykiem, a cala banda i to wlacznie z obecnym premierem. Pozatym z gospodarczego pkt widzenia nie ma bardziej roznej parti od PiS niz wspomniana (przez was) konfederacja... takze nie, nie bede tak pisal. Bede pisal, ze PiS=PO bo to az razi w oczy. PiS=PO. Kaczynski...
Jest roznica miedzy pojedynczym politykiem, a cala banda i to wlacznie z obecnym premierem. Pozatym z gospodarczego pkt widzenia nie ma bardziej roznej parti od PiS niz wspomniana (przez was) konfederacja... takze nie, nie bede tak pisal. Bede pisal, ze PiS=PO bo to az razi w oczy. PiS=PO. Kaczynski=Tusk
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie że nie będziesz, nawet ja Mentzen wejdzie w koalicję z Morawieckim nie będziesz tak pisał, bo jesteś taki sam jak ci co są bezgranicznie zapatrzeni w rudego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawi mnie za co s**ienkowi dostają rangę generała a potem ciągną konkretną kasę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co za przypadek. że zakłamany złodziej zdrajca cham i prostak spotkał spotkał podobnego sobie. jak mogło nie zaiskrzyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane