Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Niestety ale polski emeryt jest przygotowywany i szkolony przez całe życie przez czarna mafie , zeby na starość zamiast korzystać z życia zapierdalal do kościółka o przynosił im swoją emeryturkę…….😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wszystko przez komuchów !!! z sovietami pogonili Niemców zamiast otworzyć korytarz i wspólnie z Hitlerem uderzyć w Stalina , znalibyśmy zachodni język i obecni emeryci byczyli by się z niemieckimi na plażach zagranicznych a każdy by swego Pa*sata mógł oddać służbie spod znaku tryzuba i jeżdzić beemk...
wszystko przez komuchów !!! z sovietami pogonili Niemców zamiast otworzyć korytarz i wspólnie z Hitlerem uderzyć w Stalina , znalibyśmy zachodni język i obecni emeryci byczyli by się z niemieckimi na plażach zagranicznych a każdy by swego Pa*sata mógł oddać służbie spod znaku tryzuba i jeżdzić beemką tak nas Beck z Rydzem(Smigłym) urządzili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A bardziej wspolczesnie, za rzadow PiSu...mialo byc tak pieknie, same "Dobre Zmiany", zeby ludziom zylo sie lepiej...jak pbiecywal PiS!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane