Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
3 lata temu

Większe prawdopodobieństwo to katastrofa lotnicza niż zimna kwatera fiurera na Żoliborzu 😁😁

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Jeśli to zart to dam minusa!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

To zart dałem munusa bo u...j zyje dalej niestety.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Ale ile można żyć stednią wieku już dozył. Pomimo tego ze fizycznie nic nie robił to może go wykączyła ta psychiczna kłutnia ze wszystkimi swoimi sąsiadami? Czemu on jeszzcze żyje pomimo tej kłutni z sąsiadami? Każdy normalny człowiek tak skłucony z całym światem już by zdechł.

Ale ile można żyć stednią wieku już dozył. Pomimo tego ze fizycznie nic nie robił to może go wykączyła ta psychiczna kłutnia ze wszystkimi swoimi sąsiadami? Czemu on jeszzcze żyje pomimo tej kłutni z sąsiadami? Każdy normalny człowiek tak skłucony z całym światem już by zdechł.

0

Zglos komentarz

K
karamba3 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Od lat czekam na taką informację . Jeśli faktycznie nadejdzie to obiecuje, biorę wolne w robocie rozpalam grilla i chleje cały dzień i noc

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Fake, pewnie był jakiś Kowalski, który mu podgrzał spust w swoim odbycie.

0

Zglos komentarz

J
JohnyMarecki 🏹 Łowca
3 lata temu

Nie ma ch... w domu. Wczoraj sprawdzałem nikt nie pilnuje.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nie mógł zmarznąć, bo mrozu nie było. Co najwyżej, mógł zziębnąć.

0

Zglos komentarz

P
pstawiarz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kurna, jedna litera za dużo do szczęścia.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Fedora nie rób ludziom nadziei.

0

Zglos komentarz

Reklama