Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
Dariuszrychu 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kto na nich zagłosuje ?

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

Kolega tworzący mema najwidoczniej ma ochotę zagłosować;-)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Dobrane towarzystwo w tej Konfederosji...swoj do swojego ciagnie!

0

Zglos komentarz

V
vince_snd 🌾 Wieśniak
3 lata temu

skowyt słychać aż tutaj. Ale to dobrze. Nie posrajcie się

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Szybciej się sqrwią z pisem niż kukiz tacy z nich wolnościowcy.Zrób zapas srajtaśmy bo to ty się posrasz.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

100 lat kamieniołomów życzę tej s....

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

PiS mial najwieksze poparcie w zakladach psychiatrycznych a Konfederosja wsrod kiboli...

0

Zglos komentarz

Reklama