Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przed wstąpieniem do UE rolnicy do UE nie chcieli bo nasłuchali się pisu. Potem gdy jednak do UE weszliśmy pomimo niechęci rolników to gdy dostali dopłatki do wszystkiego. A wartość jednego hektara z 10 tyś urosła do 50. To już chcą być w UE. Teraz się boją ze wyjdziemy. Co za dziady roszczeniowe kt...
Przed wstąpieniem do UE rolnicy do UE nie chcieli bo nasłuchali się pisu. Potem gdy jednak do UE weszliśmy pomimo niechęci rolników to gdy dostali dopłatki do wszystkiego. A wartość jednego hektara z 10 tyś urosła do 50. To już chcą być w UE. Teraz się boją ze wyjdziemy. Co za dziady roszczeniowe które nam PIS do władzy wybrały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brak kasy i kary UE, robi wraznie na PiSie...to jedyny sposob poskromienia zlodziei PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobre to, Kaczyński musi odstrzelić Ziobrę by utrzymać się u władzy, ale nie może tego zrobić bo Ziobro ma na niego papiery. Bierę czipsy i patrzę kiedy sam Jarek powie z kim sypiał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane