Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ważne że jest kasa na utrzymanie ukrow i w Polsce i tych na upainie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż jak nas się okrada i rujnuje unijnymi dyrektywami które biją nas chodzby ETS . Mało tego zgarnia się z nas dziesięcinę mimo to bezczelnie dla brukselskich skorumpowanych oszustów to tak jest. Niech Niemcy oddadzą reparacje powojenne to wtedy zobaczysz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
CHODOR, Żeby dostać reparacje wojenne, trzeba je wyliczyć i złożyć wyliczenia Niemcom. Jak na razie katoliccy de**le po prawacku ni nie zrobili. Jak na razie to nas okradają złodzieje i pe****le ideologii katolickiej w sutannach. Gdyby nie UE, to pe****l ideologii katolickiej kropiłby odbiór drogi g...
CHODOR, Żeby dostać reparacje wojenne, trzeba je wyliczyć i złożyć wyliczenia Niemcom. Jak na razie katoliccy de**le po prawacku ni nie zrobili. Jak na razie to nas okradają złodzieje i pe****le ideologii katolickiej w sutannach. Gdyby nie UE, to pe****l ideologii katolickiej kropiłby odbiór drogi gruntowej. Niech prawaccy de**le oddadzą kasę za katolicki trzeci rozbiór Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż jak nas się okrada i rujnuje unijnymi dyrektywami które biją nas chodzby ETS . Mało tego zgarnia się z nas dziesięcinę mimo to bezczelnie dla brukselskich skorumpowanych oszustów to tak jest. Niech Niemcy oddadzą reparacje powojenne to wtedy zobaczysz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisiory za handel ETS-ami dostali z UE ponad 60 mld. Wszystko to rozkradli. Cały socjal jest za pożyczone pieniądze!!!! To nie dziwota, że pisowcy tak Polskę zadłużyli. A takie barany jak ty się cieszą jak dzieci, którym rodzice kupili rowerek za pieniądze z pożyczki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodor, żeby mieć reparacje, trzeba mieć do nich prawo. Pewna Pani z PIS-u potwierdziła rezygnacje z nich. Zbadaj temat, zanim się wypowiesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane