Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich zasięgi ograniczają się do wioski, no może gminy, a raz na rok busem z wizą pracowniczą do bałera kierowca zawiezie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ta, patologia pisoska to najwyżej pekaesem do sąsiedniej gminy jeździ i to nie wszyscy, dla nich granica to płot na miedzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
100% racji...dodatkowo są tak samo wrednymi i zawziętymi dziadami jak ich wuc kaczor. W dopie byli,gofno widzieli i chcą,aby cała Polska miała tak samo przeje....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
90% pisiorów nigdy nie wyjechało nawet poza swój powiat. Więc co ich obchodzi obecność w UE czy możliwość wyjeżdżania z kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ue nie ma nic do szlabanów nieuku to gwarantowało shengen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też mi się wydaje że jeśli będzie 3 kadencja to wyjdziemy z UE bo innego wyjścia nie będą mieć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli wrócą szlabany, to już będzie po problemie. Mianowicie, gdy to nastąpi, to zwyczajnie przestanie nas już stać na jakiekolwiek podróże :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyznawcy p**s to najwyżej do stolicy swojego powiatu jeżdżą. A tacy co jeżdżą za granicę ale mają wywalone na to się dzieje w Polsce, na to że trzeba iść na wybory to i tak nie zrozumieją dlaczego tak się stało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najbliższa pisowi partia programowo i w głosowaniach to partia razem. Najdalsza pisowi partia programowo i w głosowaniach to konfa. Kaj można wpaść na pomysł koalicji pisu z konfą, a nie wskazywać możliwości koalicji pisu z razem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
FETORA z ciebie to niezły matoł jest ale nie przejmuj się bo widzę ze nie jesteś sam cymbale.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
CO ZA DE**L TO WRZUCIL? PYTANIE RETORYCZNE, OCZYWISCIE TROLL Z JEDYNEJ SLUSZNEJ PARTII po.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane