Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Powinny powstać w tym kraju,, szwadrony sprawiedliwości,, , które w , odpowiedni sposób,, uzyskiwałyby informacje o walach o przekrętach oraz odpowiednio i adekwatnie do złodziejstwa by podchodziły i nikt nie cackalby się ze złodziejstwem i oszustwem….😤😤😤😤ԅ...
Powinny powstać w tym kraju,, szwadrony sprawiedliwości,, , które w , odpowiedni sposób,, uzyskiwałyby informacje o walach o przekrętach oraz odpowiednio i adekwatnie do złodziejstwa by podchodziły i nikt nie cackalby się ze złodziejstwem i oszustwem….😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za rzadow PiSu, zlodzieje i pe****le sekty kosciola sa pod ochrona...i ciesza sie szacunkiem holoty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane