Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
PolejPan 🌟 Padawan
3 lata temu

Jeśli szmata jest na pierwszym to kto jest na drugim? Bo już gorzej chyba nie można wylądować.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Można: Janusz Kowalski

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Poczekaj niech cie spotkam, neptyku

0

Zglos komentarz

P
piotrek0283 💩 JP 100%
3 lata temu

No to fajnie, będę miał na kogo zagłosować w Opolu ;) A pamiętajcie tylko krowa nie zmienia zdania.

0

Zglos komentarz

E
erwin32 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pamiętajcie tam przy głosowaniu by dopisać ''szmata''

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Mówiłem że trzeba mu to przypomnieć.

0

Zglos komentarz

Reklama