Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Całe to pisowskie szambo powinno iść siedziec!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dostał stopień generała nie dlatego że donosił SB, tylko dlatego że matołuszowi działkę sprzedał za ułamek wartości. Po awansie emerytura mu wzrosła o kilka tysięcy miesięcznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Współpraca z komunistyczną SB w PiS raczej nobilituje niż przynosi ujmę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie pytanie do prawych i sprawiedliwych. Dlaczego w Magdalence, obok Kiszczaka, Michnika, Kaczyńskiego i Wałęsy brali udział przedstawiciele kleru ? Dlaczego zabiegali o nieudostępnianie akt u samego Kiszczaka ? Wiecie dlaczego ? Ponieważ co 3 duchowny, był TW. Najczęściej dlatego, że SB miała na...
Takie pytanie do prawych i sprawiedliwych. Dlaczego w Magdalence, obok Kiszczaka, Michnika, Kaczyńskiego i Wałęsy brali udział przedstawiciele kleru ? Dlaczego zabiegali o nieudostępnianie akt u samego Kiszczaka ? Wiecie dlaczego ? Ponieważ co 3 duchowny, był TW. Najczęściej dlatego, że SB miała na niego haki, w których najczęściej chodziło o homoseksualizm i pe****lię. Kochanki (kobiety) nie interesowały SB, ponieważ były akceptowane przez wiernych, ale kochankowie i ministranci, już nie. Czy ktoś pamięta w czasach PRL, jakieś doniesienia o pe****lii w kościele ? Nie ? Ciekawe dlaczego ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Umiłowany kraj, ukochany kraj. Ukochane wartość katolickie. Oczywiście to kraj worka i traktora.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS to największy syf od 1989 roku. Banda kombinatorów, złodziei, oszustów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane