Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Chłopy pamiętajcie!!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam nie miałbym problemu gdyby on z własnej kiechy dawał. Problem jest bo on z mojej kieszeni wyciąga.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha , ale to prawda, afera że jedzie zboże, blokują tory itd...a jak dali im dwa miliardy, to ch uj niech se jedzie , nie ważne kto na tym wały kręci, my już dostaliśmy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chłopi zorientują jaki ich dyma PiS dopiero wtedy, gdy napasione na państwowym PiSowskie tuzy, zaczną za grosze wykupywać ich pod**adłe, zadłużone gospodarstwa. Polska dąży do wzorca Ukrainy za Janukowycza, czy Rosji za Putina i ostatnio w tym kierunku przyspiesza. W Polsce najpierw mają być pisowsc...
Chłopi zorientują jaki ich dyma PiS dopiero wtedy, gdy napasione na państwowym PiSowskie tuzy, zaczną za grosze wykupywać ich pod**adłe, zadłużone gospodarstwa. Polska dąży do wzorca Ukrainy za Janukowycza, czy Rosji za Putina i ostatnio w tym kierunku przyspiesza. W Polsce najpierw mają być pisowscy oligarchowie, później długo, długo nikt, a na końcu my zapier-dala-jący za miskę ryżu. Niech dostaną jeszcze III kadencję, to nie będzie co z tego kraju zbierać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane