Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież już ci pisałem. A ty dalej za pisiorami???? Co ci się najbardziej podoba??? Nieudacznictwa, złodziejstwo, nepotyzm, setki afer, 15% inflacja, pierwszy w historii realny spadek wynagrodzeń???? No pochwal się za co będziesz na tych złodziei głosować???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wordeck - Oto moja teoria. Nienawidzisz swoich dzieci. Chcesz by pracowali za pół miski ryżu, by odpracować dług zaciągnięty przez PiS. Chcesz oderwać Polskę od UE i skazać ją na zacofanie i katolickie ciemności. Chcesz by Twoje dzieci uczyły się języka rosyjskiego o wielkości Putina, Kaczyńskiego i...
wordeck - Oto moja teoria. Nienawidzisz swoich dzieci. Chcesz by pracowali za pół miski ryżu, by odpracować dług zaciągnięty przez PiS. Chcesz oderwać Polskę od UE i skazać ją na zacofanie i katolickie ciemności. Chcesz by Twoje dzieci uczyły się języka rosyjskiego o wielkości Putina, Kaczyńskiego i JPII. Chcesz by Twoje dzieci były niewolnikami, zaś ich dzieci służyły na plebani.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czolgi sa tam gdzie powinny na froncie a nie paradowac po ulicach. Jak wygladala parada zwyciestwa w Kijowie z 8 maja?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane