Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni się śmieją i będą się śmiali dalej, bo ich zidiociałym wyborcom to pasuje. Nie widzą problemu. Żyjemy w ciemnogrodzie, ludzi tępych, niewykształconych, chciwych, nienawistnych i zawistnych. PiS jest dla nich idealną partią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No weźmy się do roboty i zróbmy porządek ze złodziejami , oszustami , kłamcami i pe****lami na co czekamy?????😤😤😤😤😤😤😤w październiku zróbmy to na wyborach - koniec neokomuny i złodziejstwa już bliski!!!!!🤘🤘🤘🤘...
No weźmy się do roboty i zróbmy porządek ze złodziejami , oszustami , kłamcami i pe****lami na co czekamy?????😤😤😤😤😤😤😤w październiku zróbmy to na wyborach - koniec neokomuny i złodziejstwa już bliski!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane