Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

Reszta zapłaci...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Najgorsze dla Polski jest to ze te prawaki to wszystko zrobią. I inflacje jak w Argentynie.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
3 lata temu

Pozamiatane. Ciemnogród zobaczy 800+ i ruszy bez opamiętania. PiS 40%, inflacja 40%, dziękuję, pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

Reklama