Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4I jak pisowskie śc****a podoba się wam taka władza.Za marne 500 sprzedać wolność i honor🤮
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz już 800 i podoba im się. Ciekawe tylko co się stanie, jak PL zamieni się w europejską Wenezuelę ? Wina Tuska i opozycji ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni to i za stówę by się sprzedali. Mają mentalność kundla, któremu wystarczy rzucić ochłap z pańskiego stołu i już merdają ogonami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy przestępca stara się zatrzeć ślady swojej zbrodni wiec i posony nie są gorsze!!!!! Bedziecie siedziec złodzieje i oszusci , nawet bez twardych dowodów!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i mamy kolejny argument że państwo p**s to PRL-bis. Jak to było w Psach Pasikowskiego- Dzisiaj w nocy puszczamy z dymem całą naszą cholerną przeszłość. Tyle że technika poszła do przodu więc pisubecja musi używać innych metod niż palenie papierów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MAFIA PIS. komuny nie rozliczyliśmy ale ku...a PiS musimy bo jako naród staniemy się prostytutkami i współwinnymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane