Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"piniędzy ni ma i nie będzie" - jak ktoś wtedy uwierzył Donkowi to był absurd i masakra. I szczyt de**lizmu pełowców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo pieniędzy nie ma i nie było de**lu. Twój zakłamany premier powiedział, że "500+ jest na kredyt", 800+ też będzie, nie ważnie, czy będą to pożyczki w chińskich bankach, czy sprzedaż tamże, wycinanych na potęgę lasów. Ważne, że wybory będą wygrane, a burak taki jak ty, cieszył się będzie i w du**e...
Bo pieniędzy nie ma i nie było de**lu. Twój zakłamany premier powiedział, że "500+ jest na kredyt", 800+ też będzie, nie ważnie, czy będą to pożyczki w chińskich bankach, czy sprzedaż tamże, wycinanych na potęgę lasów. Ważne, że wybory będą wygrane, a burak taki jak ty, cieszył się będzie i w du**e miał to czy kradną, ważne, że się dzielą. Prawda ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to " piniędzy ni ma " to jaro dodrukuje. Ameby z pisuaru tak myślą i to jest najważniejsze. "Dej" bo mnie się nie chce pracować
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane