Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Mają kasę jak opodatkowali składki ze zbiórek na leczenie dzieci, to coś trzeba zrobić z nadwyżką...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chłopy z OSP i Gospodynie Wiejskie sami sobie zrobią potańcówkę i jeszcze na tym zarabia a WY złodzieje pisowscy tylko ich nie okradacie na każdym kroku i będzie ok!!!!!! 😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ej nissinianka nadal nie odpowiedziałeś mi SWOIMI słowami, dlaczego merdasz ogonem jak tusk chce dać 800 już teraz a jak ogłosili to pisowcy to był lament,że straszne rozdawnictwo dla patoli. Odpowiedz swoimi słowami a nie tymi cytatami, które ci z centrali podsyłają, udowodnij,że nie jesteś tępym t...
Ej nissinianka nadal nie odpowiedziałeś mi SWOIMI słowami, dlaczego merdasz ogonem jak tusk chce dać 800 już teraz a jak ogłosili to pisowcy to był lament,że straszne rozdawnictwo dla patoli. Odpowiedz swoimi słowami a nie tymi cytatami, które ci z centrali podsyłają, udowodnij,że nie jesteś tępym trolem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane