Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Narodowi złodzieje chyba a nie czempioni!!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest super sprawa. Obniżyć podatki i tym się chwalić, a podnieść ceny nośników dwukrotnie i pierdzielić, że to wina Putina. Oficjalnie pokazywać na slajdach, jak to po niewoli Tuska obywatele otrzymują zwroty podatkowe, nie pisząc, że podwójnie łupi się ich na nośnikach, a budżet na plusie. W koń...
To jest super sprawa. Obniżyć podatki i tym się chwalić, a podnieść ceny nośników dwukrotnie i pierdzielić, że to wina Putina. Oficjalnie pokazywać na slajdach, jak to po niewoli Tuska obywatele otrzymują zwroty podatkowe, nie pisząc, że podwójnie łupi się ich na nośnikach, a budżet na plusie. W końcu to ten sam budżet dla wszystkiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane