Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tą różnicą, że za Gomułki i Gierka, była tylko propagandowa telewizja i ludzie nie mieli żadnych innych źródeł informacji, więc nie mieli jak zweryfikować podawanych informacji. Dzisiaj, natomiast, jest wiele stacji telewizyjnych, mniej lub bardziej obiektywnych. Do tego jest internet, więc łatwo...
Z tą różnicą, że za Gomułki i Gierka, była tylko propagandowa telewizja i ludzie nie mieli żadnych innych źródeł informacji, więc nie mieli jak zweryfikować podawanych informacji. Dzisiaj, natomiast, jest wiele stacji telewizyjnych, mniej lub bardziej obiektywnych. Do tego jest internet, więc łatwo zweryfikować wszelkie informacje, ale ciemnota łyka propagandę z qrwizji, nawet nie próbując tego zweryfikować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane