Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Przypominam o balonie z Białorusi co nasi zgubili i pomijam zabłąkaną Ukraińską rakietę co zabiła dwoje naszych. Możemy spać spokojnie z taką obroną przeciwlotniczą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakby ktoś nie zauważył, prawie cały polski sprzęt trafił na Ukrainę, niedługo trafią F16. PiS nas rozbraja ale czy reszta bandy protestuje? I uprzedzając hejt. 1. Ukraina na pewno wygra. 2. USA na pewno się na nich i nas nie wypnie. 3. Ukraina wygrywa i jest uzbrojona po zęby a my bezbronni, ale on...
Jakby ktoś nie zauważył, prawie cały polski sprzęt trafił na Ukrainę, niedługo trafią F16. PiS nas rozbraja ale czy reszta bandy protestuje? I uprzedzając hejt. 1. Ukraina na pewno wygra. 2. USA na pewno się na nich i nas nie wypnie. 3. Ukraina wygrywa i jest uzbrojona po zęby a my bezbronni, ale oni nas zawsze kochali?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z całym szacunkiem dla tworzącego ten mem... zesrali się a nie zestrzelili. Jedyne co im się udało "zestrzelić" to parę mieszkań i cywili swoimi rakietami przeciw lotniczymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tez sie dziwie ze sa tacy co lykaja takie bajki. Rosyjska propaganda im nie wchodzi ale ta ukrainska juz jak noz w maslo. Nie ma systemow antyrakietowych ktore maja 100%-owa skutecznosc, a juz na pewno nie ma ich ukraina
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@ArchEnemy, to prawda, nie ma, ale to koe oznacza, że nie da się zestrzelić 16 rakiet.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane