Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Co za partacze. Jednej rzeczy nie potrafią porządnie wykonać. Za co się nie wezmą wszystko spie.r.d.o.l.ą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak im ruska rakietka zniknęła to siedzieli cichutko jak myszki, głupio by wyglądało jakby sie wydało że rakiety sobie lataja, a prezio dopiero mówił że niemieckie patrioty niepotrzebne bo to tylko atrapy by były. Miał jełop znowy szczęście, że nic nie wybuchło po kolejnej jego durnej wypowiedzi
jak im ruska rakietka zniknęła to siedzieli cichutko jak myszki, głupio by wyglądało jakby sie wydało że rakiety sobie lataja, a prezio dopiero mówił że niemieckie patrioty niepotrzebne bo to tylko atrapy by były. Miał jełop znowy szczęście, że nic nie wybuchło po kolejnej jego durnej wypowiedzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane