Kasa dla swoich ważniejsza od naszego bezpieczeństwa
przez
FED0RA
— 3 lata temu
A to czasami im się nie ,, należała,, ta kasa??????😂😂😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zgłoszenie zostało wysłane
jak u ruskich
Zgłoszenie zostało wysłane