Reklama
Reklama

Komentarze

5
I
IzaBeLa62475 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No dobra, ja to jestem przeciw wycinaniu drzew..ale to jakaś nowa moda? Murowanie drzew? Ahahaha drzewa w lesie a nie na drogach, ścieżkach!

0

Zglos komentarz

J
Jozefg 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Takie widoczki to ja mam na codzień od lat na moim osiedlu.... Urzędnikom to nie przeszkadza i nie przeszkadzało.

0

Zglos komentarz

B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

W pasie nadmorskim to codzienność. Tam jest kategoryczny zakaz wycinania drzew. Ochrona wału brzegowego.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Ścieżka rowerowa.

0

Zglos komentarz

S
Smokwilus81 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To się Wytnie :)

0

Zglos komentarz

Reklama