Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Gdyby rzeczywiście eliminowali ruskich agentów to nie wielu by zostało w pisuarze i suwerennej rosji zera jeżeli ktoś .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaką mamy gwarancję, że nie upierniczą sobie, że "ruscy agenci" są wszędzie i nie zabiorą się za "nas?" - to już się dzieje! Przecież niedawno Kaczyński na pytanie dziennikarza TVN o Błaszczaka i rosyjską rakietę stwierdził, że dziennikarz jest agentem Kremla, bo zadaje takie pytania. A ponieważ ja...
Jaką mamy gwarancję, że nie upierniczą sobie, że "ruscy agenci" są wszędzie i nie zabiorą się za "nas?" - to już się dzieje! Przecież niedawno Kaczyński na pytanie dziennikarza TVN o Błaszczaka i rosyjską rakietę stwierdził, że dziennikarz jest agentem Kremla, bo zadaje takie pytania. A ponieważ ja również jestem ciekaw odpowiedzi na to pytanie, to według logiki Kaczyńskiego ja też jestem kremlowskim agentem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane