Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Brawo Jurek!!!! Tylko ze ten zapisdzialy gnom i tak nie przyjmuje tego do zakutego łba!!!!!!😤😤😤😤😤👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
..ale żeby w kontekście tak podłego człowieka słowo PAN pisać z dużej litery? Po co??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od kiedy Owsiak zabrał się za politykę i przekształcił fundację w biznes rodzinny nie dostaje ose mnie złamanego grosza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jurek! Ale to Ty na imprezę chciałes tylko zaszczepionych, Jurek nie rób sobie jak, Jurek jesteś jednym z nich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słuchajcie Owsiak. Wy nie macie moralnego prawa wypowiadać się w tematach wolności obywatelskich. Żadnego, jak wielu tobie podobnych. Gdzie byłeś, Owsiak, w czasach gdy rozsądnych ludzi, którzy odmawiali przyjęcia tzw "szczepionek", chciano pozbawiać podstawowych praw obywatelskich? Przypomnieć tob...
Słuchajcie Owsiak. Wy nie macie moralnego prawa wypowiadać się w tematach wolności obywatelskich. Żadnego, jak wielu tobie podobnych. Gdzie byłeś, Owsiak, w czasach gdy rozsądnych ludzi, którzy odmawiali przyjęcia tzw "szczepionek", chciano pozbawiać podstawowych praw obywatelskich? Przypomnieć tobie, gdzie byłeś i co chciałeś wprowadzać? PS. Żaden z dotychczasowych Prezydentów nie był wart wyboru Polaków na to stanowisko, które to - tak, czy siak - jest tylko fasadowe i pozbawione faktycznego wpływu na politykę kraju. Biedny, oszukany i podzielony jest nasz naród.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane