Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Rosnące koszty życia skłaniają Polaków nie tylko do szukania dodatkowego zatrudnienia w kraju, ale też do emigracji zarobkowej - pisze środowa "Rzeczpospolita". Dziennik podaje, że Niemcy i Holandia są głównymi kierunkami saksów Polaków zarówno tych już zrealizowanych, jak i tych planowanych. "Plan...
"Rosnące koszty życia skłaniają Polaków nie tylko do szukania dodatkowego zatrudnienia w kraju, ale też do emigracji zarobkowej - pisze środowa "Rzeczpospolita". Dziennik podaje, że Niemcy i Holandia są głównymi kierunkami saksów Polaków zarówno tych już zrealizowanych, jak i tych planowanych. "Plany wyjazdu ma coraz więcej osób. Widać to w udostępnionych 'Rzeczpospolitej' statystykach portalu Olx Praca, gdzie w pierwszym kwartale tego roku kandydaci do pracy za granicą wysłali prawie 700 tys. aplikacji, aż o 90 proc. więcej niż rok wcześniej" - czytamy w dzienniku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tylko rezultat "Dobrych Zmian" i "Nowego Ladu" PiSu...Organizacja Narodów Zjednoczonych przedstawiła najnowszy raport najszczęśliwszych krajów do życia. Zwycięzcą zestawienia została Finlandia. Polska znalazła się dopiero na 40. pozycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zadne minusy platnych analfabetow propagandy PiSu, nie zmienia faktow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czlowieku lecz sie, po 1-2 wyplatach wracaja , zarobki po oplaceniu hotelu to 1200-1300 euro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane