Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Moze byc ruski agent, byle katolik...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Agent (rosyjski czy ubecki), nie-agent, katolik, nie-katolik - najważniejsze, by ukłon wiernopoddańczy prezesowi złożył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Państwo wyznaniowe. Może wypieprzyć tego de**la ze stołka i postawic tam prymasa? Po co płacić dwóm?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No sanatorzy bis przebili oryginalną sanację. Areszty wydobywcze, seryjni nieznani sprawcy (na małą skalę, ale jednak), Berezy jeszcze brak, ale tu mamy CzKa, pierwowzór NKWD. Oczywiście na razie jako żart bez masowych egzekucji, ale grunt przygotowany. No i konfiskaty majątków wrogów się czają w t...
No sanatorzy bis przebili oryginalną sanację. Areszty wydobywcze, seryjni nieznani sprawcy (na małą skalę, ale jednak), Berezy jeszcze brak, ale tu mamy CzKa, pierwowzór NKWD. Oczywiście na razie jako żart bez masowych egzekucji, ale grunt przygotowany. No i konfiskaty majątków wrogów się czają w tle. W II RP starosta decydował o zesłaniu do obozu koncentracyjnego w Berezie, teraz Komisja tylko o wykluczeniu. Oby nie skończyło się jak w II RP.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane