Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Robocop123 🌾 Wieśniak
3 lata temu

W tym państwie z tą elipą wszelakie wartości, statusy i dostojnosci straciły znaczenie, a wręcz stały się symbolami obciachu i śmieszności

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

No!!! Zostanie ambasadorem w Watykanie!!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

dawniej od rodzenia to była Dajczakowa

0

Zglos komentarz

Reklama