Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Byliśmy pod okupacją germańska, później Ruscy się nami opiekowali A teraz Unia. I jak coś "zle" według ich zrobimy to nam nie dadzą kasy która im sami daliśmy. Czas opuścić ten kolchoz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to chyba jeden z niewielu pozytywów rządu pis że nie dostaniemy tej lichwiarskiej pożyczki okupionej mnóstwem nowych podatków i wpłat do unii- wyszło im przypadkiem ale jest ok
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już Rosja wyliczyła kwotę kontrybucji, jaką zwindykuje, gdy tylko nie będziemy mieć za plecami siły UE i NATO. Drobne 800 miliardów... Płatne natychmiast w gotówce lub majątku Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Siwy cały problem w tym, że już płacimy odsetki, a nie dostaliśmy kapitału.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i właśnie nie powinniśmy tego płacić i przytrzymać im troche markety kontrolami zaraz by pejsy makrele ustawiły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane