Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Mam nadzieję że jak przegrają wybory to ktoś ich z tych wałków porozlicza konfiskata mienia pieniędzy i więzienie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co nam obca moc wydarła , szabla odbierzemy ……. Panie Ponokio nie inaczej!!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A potem wyjdzie pan Muller, cały na biało, i w oficjalnym komentarzu do sytuacji powie, że to wina Tuska, Putina, Unii, wojny na Ukrainie oraz suszy a poza tym cała opozycja to ruskie agenty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz Morawiecki pójdzie do kościółka wyspowiada się z tego przekrętu do księciunia, księciunio odpuści mu grzechy i według ich doktryny będzie miał już czyste konto, a więc będzie można kraść dalej!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdemu na koniec tej podróży przyda się kawałek ziemi , złodziejskie akcje , oszukiwanie , radosc , że tylu Polaków zostało oszukanych .... Szkoda, że to się tyczy każdej partyjii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane