Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie pozwolą być cieciem komuś, kto składa obietnice i je łamie. Powiedzcie sami, dalibyście pilnować swój teren komuś, kto z poprzedniej roboty został wyje.any za to, że mimo zobowiązania się stania na straży, jak tylko dostał klucze od domu, powpuszczał swoich kumpli, meneli i złodziei do środka. B...
Nie pozwolą być cieciem komuś, kto składa obietnice i je łamie. Powiedzcie sami, dalibyście pilnować swój teren komuś, kto z poprzedniej roboty został wyje.any za to, że mimo zobowiązania się stania na straży, jak tylko dostał klucze od domu, powpuszczał swoich kumpli, meneli i złodziei do środka. Ba, sam pomagał w dewastowaniu domu oddanego mu w opiekę. Zresztą nie wolno być karanym, a Dudzie za wielokrotny gwałt na konstytucji, trudno będzie zachować czystą kartotekę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Duda jest skończony. Oczywiście o karierze międzynarodowej, nie ma co marzyć, ponieważ jednym podpisem ją przekreślił. W Polsce też nie będzie za wesoło, ponieważ żadna, szanująca się uczelnia, nie podejmie współpracy z prawnikiem, który prawo łamie. Zostaje mu fucha kościelnego, do której się nadaj...
Duda jest skończony. Oczywiście o karierze międzynarodowej, nie ma co marzyć, ponieważ jednym podpisem ją przekreślił. W Polsce też nie będzie za wesoło, ponieważ żadna, szanująca się uczelnia, nie podejmie współpracy z prawnikiem, który prawo łamie. Zostaje mu fucha kościelnego, do której się nadaje i spełnia warunki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie tam. Przecież nikt mu nie da do łap kluczy od zakrystii. Żeby nie zgubił. Kwestia odpowiedzialności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to uważacie że on było nie było dochtór od prawa nie zdaje sobie sprawy i brnie w to dalej ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś z Anżejem jest nie tak i to postępuje. Każdy trzeźwo myślący dawno by wystopował, ale Duda to ostentacyjny katolik. Z nimi nigdy nic nie wiadomo. Gdy wchodzi religia, logika macha ręką na pożegnanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane