Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze wróci czarna seria przegranych wyborów przez PiS. Władze zdobyli dopiero po tym gdy obiecali takim naiwnym leszczom jak ty pieniądze do ręki, za które płacisz teraz w cenach przy kasie. Nic nie ma z niczego gamoniu, a rząd nie ma wlasnych pieniędzy, tylko te które wyciągnie z twojej, mojej,...
Jeszcze wróci czarna seria przegranych wyborów przez PiS. Władze zdobyli dopiero po tym gdy obiecali takim naiwnym leszczom jak ty pieniądze do ręki, za które płacisz teraz w cenach przy kasie. Nic nie ma z niczego gamoniu, a rząd nie ma wlasnych pieniędzy, tylko te które wyciągnie z twojej, mojej, naszej kieszeni. Uświadom to wreszcie sobie. P.S. PiS może sobie i wygrać wybory, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie w stanie utworzyć rządu, a to żadne zwycięstwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A marszałkiem czasami nie jest Witek? Moim zdaniem z nią będzie tylko gorzej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziś rano z Brukseli przyszedł potężniejszy cios. Ustawę skrytykował unijny komisarz ds. sprawiedliwości Didier Reynders. – Jesteśmy szczególnie zaniepokojeni polską ustawą o komisji, która może pozbawić obywatela praw bez możliwości odwołania się do sądu. Komisja Europejska nie zawaha się po...
Dziś rano z Brukseli przyszedł potężniejszy cios. Ustawę skrytykował unijny komisarz ds. sprawiedliwości Didier Reynders. – Jesteśmy szczególnie zaniepokojeni polską ustawą o komisji, która może pozbawić obywatela praw bez możliwości odwołania się do sądu. Komisja Europejska nie zawaha się podjąć odpowiednich środków – oświadczył polityk. Coś nam się wydaje, że już wkrótce PiS skuli ogon pod siebie i będzie udawało, że całej sprawy w ogóle nie było. I nikt nigdy nie próbował usunąć Donalda Tuska z polskiej polityki. Z całkowitą pogardą dla obowiązującego prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze panike w centrali propagandy PiSu...jak zwykle zaklamuja rzeczywistosc i fakty, analfabeci stawiajacy minusy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane