Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiesz? Taki światły człowiek a nie wie kto jest w Polsce prezydentem? Wstyd. Zacznij chodzić na wybory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest prezydent tylko clown. Przynajmniej tak się zachowuje. Podnóżek kaczora
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takim tępym pisowcom jak ty na pewno brakuje. Skończyłeś chociaż podstawówkę???? 80% pisiorów nie ma nawet matury.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W alternatywnym świecie to żyją wyznawcy PiS. Od świtu do nocy mają wbijane do pustych łbów jaaki to PiS jest super. Buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekaj. Poprzedni prezydent był prezydentem wszystkich Polaków skoro nie uzyskał reelekcji ? Ten uzyskał i jak by na to nie spojrzeć daje mu to prawo ze jest prezydentem. Nie popieram jego zachowania i słabości ale prezydentem jest czy to się komuś podoba czy nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
portalik dla mniejszosci rossyjskiej w Polsce pod egida Tfuska tu wylewaja swoje antypolskie smutki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Buahahaha Buahahaha dobre. Pajac i podnóżek kaczora. Jeden wielki wstyd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to nie jest prezydent. To de**l który robi głupie miny i opowiada "dowc**y" z których tylko sam się śmieje. W dodatku twierdzi ze doskonale włada jeżykiem angielskim, ale jak otworzy mordę, to nie wiadomo co chce powiedzieć. Jedyne co mu dobrze wychodzi, to łamanie konstytucji i machanie do...
Przecież to nie jest prezydent. To de**l który robi głupie miny i opowiada "dowc**y" z których tylko sam się śmieje. W dodatku twierdzi ze doskonale włada jeżykiem angielskim, ale jak otworzy mordę, to nie wiadomo co chce powiedzieć. Jedyne co mu dobrze wychodzi, to łamanie konstytucji i machanie do samolotów. Niestety, Pan Jakub Żulczyk, nazywając Adriana de**lem, po prostu chciał być miłym, lub nie doszacował.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idąc tym tokiem myślenia to od 1946 roku Polska nie miała Prezydenta. I dobre pytanie kto to jest Gabriela Lazarek????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Był i jest Prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach. Następne też przepierdzieli PO bo nie ma nic do zaoferowania tylko obalenie PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane