Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Abstrahując od bezmyślności osób robiących ten spot to wpis tego pana to kolosalna nadinterpretacja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety to nie jest nadinterpretacja. Dokładnie to chcieli w tym spocie przekazać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
S*domito powiedz jak ty możesz cały czas bronić to pisowskie szambo???? Kupili cię za te kilka stów czy po prostu nie masz mózgu??? Bo innego powodu nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedna z podstaw manipulacji Chomskiego - nie edukuj, spowoduj, ze bycie madrym to bedzie siara... A potem rob takie spoty, prowadz tvp info, bo wiesz, ze wytresowane bydleta i tak wszystko lykna. Wyznawcy pis i konfy marza o sprowadzeniu z powrotem ruskiego bata, a wielu ludziom to pasuje, bo boja s...
Jedna z podstaw manipulacji Chomskiego - nie edukuj, spowoduj, ze bycie madrym to bedzie siara... A potem rob takie spoty, prowadz tvp info, bo wiesz, ze wytresowane bydleta i tak wszystko lykna. Wyznawcy pis i konfy marza o sprowadzeniu z powrotem ruskiego bata, a wielu ludziom to pasuje, bo boja sie wolnosci. Trzeba by samemu myslec...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane