Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Wszystkich tych id****w należałoby skrócić o łeb!!!!! Zniszczyli nasz kraj , sklocili ze wszystkimi ( prócz Watykanu) i narobili za******ych długów . To tak w telegraficznym skrócie . Reszta będzie się toczyć przed sądami karnymi !!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘...
Wszystkich tych id****w należałoby skrócić o łeb!!!!! Zniszczyli nasz kraj , sklocili ze wszystkimi ( prócz Watykanu) i narobili za******ych długów . To tak w telegraficznym skrócie . Reszta będzie się toczyć przed sądami karnymi !!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To Polacy wybrali ich do wladzy, ten dumny (durny) narod...dlatego teraz oklamuja i okradaja ten zacofany narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane