Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
mariusz_123 💩 JP 100%
3 lata temu

A co taka cisza dzisiaj w tej waszej troliwni o wyroku dla Zbigniewa B. ? Przy wyroku Piotra B. cała trolownia się chciała zapalić? I.dalej twierdzicie, że nie uprawiacie propagandy?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Wiesniacy analfabeci, tylko minusy stawiaja...

0

Zglos komentarz

S
StarryNite 💩 JP 100%
3 lata temu

"Cokolwiek nie zrobi" to jest rusycyzm, poprawnie po polsku powinno byc napisane: "Cokolwiek zrobi".

0

Zglos komentarz

Reklama