Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Warto było? Marna rezyndęcino PO prezydenta /celowo z małej litery/ Jesteś tylko marną nędzną p**sowska gnidą która trzeba rozgnieść. Nie jesteś żadnym przedstawicielem Polaków, tylko p**sowskiego szamba z którego się wywodzisz. Twoje miejsce jest na śmietniku historii. HAŃBA ci po wieki...
Warto było? Marna rezyndęcino PO prezydenta /celowo z małej litery/ Jesteś tylko marną nędzną p**sowska gnidą która trzeba rozgnieść. Nie jesteś żadnym przedstawicielem Polaków, tylko p**sowskiego szamba z którego się wywodzisz. Twoje miejsce jest na śmietniku historii. HAŃBA ci po wieki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś pisał , ze to kompromitacja. Niestety nie, gdyż skompromitować się może jedynie człowiek świadomy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam taki pomysł, by - jeśli prezydent RP w czasie kadencji łamie konstytucję - pozbawić go tzw. prezydenckiej emerytury
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie strasz Bo bolek i żyd kwachu dostali palpitacji serca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z chama nie zrobisz pana - nie da się!!!!!?😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby nie prawaki z konfederacji co na niego głosowali w 2 turze. Gdy nie zakonice z umieralni co za umierających na dudę głosowali. To już byśmy o nim zapomnieli prawaki. I wiele głupot Zjednoczonej Prawicy wymyślonych w ostatnich latach byłoby blokowane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane