Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Oj tam... Inkubator się zepsuł... Zdarza się.... Brakuje najważniejszego, czy płód został ochrzczony i dostał ostatnie namaszczenie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dorota nie żyje przede wszystkim dlatego, że konserwatywni politycy uwielbiają wchodzić w dudę klerowi w zamian za poparcie. Gdy ich samych to spotyka, wówczas "to szczególna sytuacja panie doktorze".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A przeciw czemu mieliby się zbuntować? I w jednym i drugim wypadku wygląda to na ewidentne zabójstwo lekarskie przykryte polityką przez tych, dla których ta wersja jest wodą na młyn. Nie wiecie o tym, że w Polsce mnóstwo naprawdę chorych, zagrożonych ludzi odsyła się ze SORow do domu, nie robiąc naw...
A przeciw czemu mieliby się zbuntować? I w jednym i drugim wypadku wygląda to na ewidentne zabójstwo lekarskie przykryte polityką przez tych, dla których ta wersja jest wodą na młyn. Nie wiecie o tym, że w Polsce mnóstwo naprawdę chorych, zagrożonych ludzi odsyła się ze SORow do domu, nie robiąc nawet żadnych badań? Że z dudy wyjęci bogowie w białych fartuchach traktują ludzi jak śm***i, bo za takie morderstwo nie grozi żadna odpowiedzialność? Bo wśród lekarskiej braci ręką rękę myje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczytajcie sobie, jaką walkę toczą stowarzyszenia takie jak Primum non nocere. 2% wygrywanych spraw, reszta to walenie głową w beton lekarskiego wspólnego łajdactwa. Oni musieliby się buntować przeciwko sobie, bo PiS to przy nich cieniasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane