Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4W Poznaniu będzie kolejna półmilionowa demonstracja. Już teraz wiadomo, że przyjadą ludzie z całej Polski. To oznacza jedno: Donald Tusk nie bierze jeńców. Kaczyński trzęsie się ze strachu i nie ma żadnego pomysłu co zrobić. Prezes PiS miota się od ściany do ściany i może tylko bezsilnie patrzeć, ja...
W Poznaniu będzie kolejna półmilionowa demonstracja. Już teraz wiadomo, że przyjadą ludzie z całej Polski. To oznacza jedno: Donald Tusk nie bierze jeńców. Kaczyński trzęsie się ze strachu i nie ma żadnego pomysłu co zrobić. Prezes PiS miota się od ściany do ściany i może tylko bezsilnie patrzeć, jak traci władzę. Kaczyński stracił wszystko a przede wszystkim stracił instynkt polityczny. Jest stary, nie ma energii i została mu tylko nienawiść oraz przeżywanie porażki. To jest koniec PiS!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Na wiocha jest ich kilku, tych wiesniakow analfabetow, od stawiania minusow. Juz wszyscy ich znaja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane