Reklama
Pis niedługo ogłosi, że jeśli wygra wybory, po raz drugi obniży wiek emerytalny.

Pis niedługo ogłosi, że jeśli wygra wybory, po raz drugi obniży wiek emerytalny.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
Maciej51754 😏 Szyderca
3 lata temu

Najlepiej do 26 roku życia.

0

Zglos komentarz

Z
zajcewicz123 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Obiecanki-cacanki, a głupiemu stoi.

0

Zglos komentarz

Reklama