Reklama
Co kraj to obyczaj...Polakom pozostała tylko modlitwa!

Co kraj to obyczaj...Polakom pozostała tylko modlitwa!

przez nissin — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

W Holandii to chyba nie ma pola bez nawadniania. A w tej Polszy to nie ma biednego księdza.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

u nas się mało opłaci nawadniać zboża czy buraki ale owoce miękie już też większość nawadniana .... a teraz przez pomoc banderowcom i wpuszczanie ich produktów truskawki na skupie 3zł woda i prąd kosztowały więcej niż owoce

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

A ponieważ deszcz kiedyś w końcu spadnie, wierni powiedzą, że to zasługa ich modlitwy. Podobnie jak walenie w bębny było skutecznym chińskim sposobem na przegnanie smoka pożerającego Słońce podczas zaćmienia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

niech jeszcze zatańczy taniec deszczu hahaha

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
3 lata temu

indiańskie tańce deszczu mają taką samą wartość jak modlitwa o deszcz. żadną

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

dlatego tak napisałem ale chetnie bym popatrzył jak tańczy a ludzie mu klaszcza

0

Zglos komentarz

D
Dariuszrychu 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A o rozum to nie?

0

Zglos komentarz

Reklama