Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Prawaki to tacy bogobojni i dobrzy ludzie dlatego odtwarzają szlachtę polską.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Mam nadzieję że po wyborach nie będę musiał patrzeć na tę zakazaną gębę....cela+

0

Zglos komentarz

Reklama