Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1SLD tego nie potrafiło. Jedyny jakiś plus z tych rządów prałactwa to to właśnie. Tylko ze niestety zostawiają Polskę tak rozkradzioną w szalejącej inflacji. Ze tego już nikt oprócz balcerowicza by nie zatrzymał. Będzie hiperinflacja już nie ważne czy PIS czy PO. Może nawet lepiej aby prawaki wygrały...
SLD tego nie potrafiło. Jedyny jakiś plus z tych rządów prałactwa to to właśnie. Tylko ze niestety zostawiają Polskę tak rozkradzioną w szalejącej inflacji. Ze tego już nikt oprócz balcerowicza by nie zatrzymał. Będzie hiperinflacja już nie ważne czy PIS czy PO. Może nawet lepiej aby prawaki wygrały wybpy. Bo zwalą winę na PO za hiperinflacje. A to już nieuniknione. Bo kto teraz cofnie podnoszenie płac minimalnych i zlikwiduje 500 i 800 plusy? Nikt nawet konfederacja bo nie ma jak o tym mówić. Czyli nie zrobią. Jedyna nadzieja to w Pomocy Niemiec. Głupim grekom pomogli gdy bankrutowali -
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
- to może Polakom pomogą? To jedyna nadzieja. Czyli musimy mieć w Polsce Tuska bo Niemcy go lubią. Nikt inny tak nie załatwi pomocy bankrutującej Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane