Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Chcieliście prawaki powrotu Szlachty w Polsce to macie. Teraz będziecie ludźmi drugiej kategorii. Bo nie podabało wam się prawaki gdy byliście równi. Sami tego chcieliście. Wiecie prawaki ze za waszej kochanaj szlachty szlachta nie płaciła podatków a żyła z podatków co płaciła nie szlachta. Chcieliś...
Chcieliście prawaki powrotu Szlachty w Polsce to macie. Teraz będziecie ludźmi drugiej kategorii. Bo nie podabało wam się prawaki gdy byliście równi. Sami tego chcieliście. Wiecie prawaki ze za waszej kochanaj szlachty szlachta nie płaciła podatków a żyła z podatków co płaciła nie szlachta. Chcieliście aby to wróciło to macie prawaki. Tylko nie każdy z was prawaków załapał się na bycie szlachcicem bo poszedł do konfederacji a nie do PISu haha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane