Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wszystko jest tak grubymi nićmi szyte, że aż dziw, że to ludzie łyknęli, jak ksiądz kopertę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie łyknęli. Nawet elektorat PiS zadaje pytania, dlaczego teraz, a nie np. w 2017 roku. Szumnie zapowiadany w TVP "Reset", nie ujawnił niczego nowego, ani tym bardziej wstrząsającego, komisja, ze względu na jej prawny kształt, wywołała ostry sprzeciw. PiS jest w amoku, ponieważ głupi naród już nie c...
Nie łyknęli. Nawet elektorat PiS zadaje pytania, dlaczego teraz, a nie np. w 2017 roku. Szumnie zapowiadany w TVP "Reset", nie ujawnił niczego nowego, ani tym bardziej wstrząsającego, komisja, ze względu na jej prawny kształt, wywołała ostry sprzeciw. PiS jest w amoku, ponieważ głupi naród już nie chce kupować kłamstw i manipulacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zoltar, żelazny elektorat PIS to w większości tępe kmioty, które nie do końca rozumieją, co się do nich mówi, ponieważ zasób słów najczęściej nie przekracza 500. Jak więc tu mówić o pojmowaniu zagadnień ekonomicznych, społecznych, etc. Jedyne co do nich trafia to "łoni dajoo, kradnoo, ale sie dzielo...
zoltar, żelazny elektorat PIS to w większości tępe kmioty, które nie do końca rozumieją, co się do nich mówi, ponieważ zasób słów najczęściej nie przekracza 500. Jak więc tu mówić o pojmowaniu zagadnień ekonomicznych, społecznych, etc. Jedyne co do nich trafia to "łoni dajoo, kradnoo, ale sie dzieloo"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane